ARCHIWUM 2017/2018

XIV WSPÓLNE SZKOLNE KOLĘDOWANIE

22.01.201821 stycznia 2018 roku w kościele parafialnym w Skrzydlnej odbyło się XIV Wspólne Szkolne Kolędowanie. Śpiewanie kolęd to jeden z najpiękniejszych polskich zwyczajów związanych ze Świętami Bożego Narodzenia, które zbliża ludzi, buduje między nimi więź i daje bliskość. Kolędy są przepełnione ciepłem, dobrem i miłością. Tym wszystkim czego nam na co dzień brakuje. Zwyczaj wspólnego rodzinnego kolędowania zanika. Organizując to kolędowanie pragnęliśmy zachęcić do  śpiewania oraz podtrzymania dobrej polskiej tradycji i uwrażliwienia na piękno i wymowę polskich kolęd.

        W czasie tego spotkania wystąpiły reprezentacje poszczególnych klas, jeden duet i solistki. W ten piękny wieczór kolędował z nami Chór Parafialny, któremu przewodzi ksiądz Proboszcz. Wspólnie z nami kolędowali również Kolędnicy z Gwiazdą ze Skrzydlnej.

        Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do przeżycia tak pięknego wieczoru kolęd. Serdecznie dziękujemy dorosłym uczestnikom konkursu, którzy swój cenny czas poświęcili i przybyli, aby razem z młodzieżą pokolędować oraz pomogli w przygotowaniach do tego występu.

Gorące podziękowania składamy także dzieciom i młodzieży naszej szkoły oraz opiekunom, którzy czuwali nad przygotowaniem grupy i byli z nimi w tym dniu. Dzięki wam możemy raz do roku się spotkać i podtrzymać tradycję wspólnego kolędowania.

 

Galeria zdjęć

1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.JPG

5.JPG

6.JPG

7.JPG

8.JPG

9.JPG

10.JPG

11.JPG

22.JPG

33.JPG

111.JPG

Liczba odwiedzin: 360174