ARCHIWUM 2017/2018

II półrocze z Insta.Ling-zapraszamy!

28.01.2018            Zapraszamy do nauki słówek z języka angielskiego w II półroczu!  Rozpoczynamy kolejną już, X edycję programu Insta.Ling od lutego br.   Uczniów, którzy nie korzystali do tej pory z tej metody przyswajania słownictwa zapraszamy do jej wypróbowania, a stałych uczestników zapraszamy do kontynuowania nauki słówek.
Praca z programem polega na przydzielaniu przez nauczyciela słówek z przerobionego materiału. Uczniowie razem z Insta.Ling powtarzają je w domu, następnie nauczyciel i rodzice dostają szczegółowe raporty o systematyczności pracy ucznia i jego postępach w nauce.
Udział w programie jest dobrowolny, a mimo to bardzo wielu uczniów korzysta z tej możliwości, bo sami widzą płynące z tego korzyści. Warto dodać, iż uczniowie za aktywną naukę mogą otrzymać dodatkowe oceny oraz pozytywne wpisy z zachowania do zeszytu uwag. Wszystkich zainteresowanych pracą z programem w II półroczu  zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej www.instaling.pl oraz do zgłaszania się do pani Doroty Ciślak w celu rejestracji w ww. programie.

 

 

 

  Zapraszamy uczniów  klas IV-VII Szkoły Podstawowej oraz II-III Gimnazjum.

 

 

Liczba odwiedzin: 360174