Rok szkolny 2016/2017

  1. Ewelina Trzeciak – zakwalifikowana do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Biologicznego – opiekun mgr Bogumiła Śmiałek
  2. Olga Siembab – I miejsce w powiatowym konkursie plastycznym „Natura 2000” – opiekun mgr Krzysztofa Rożdźyńska
  3. Natalia Markiewicz, Karolina Tomera, Oliwia Woźniczka – III miejsce w gminnym konkursie „Wolni od nałogów” – opiekun mgr  Bogumiła Śmiałek
  4. Mateusz Woźniczka- IV miejsce w Małopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym drużynowym chłopców
  5. Olga Siembab- I miejsce w powiatowym plastycznym konkursie pn.: „Natura 2000 w Powiecie Limanowskim” w kategorii wiekowej klas IV-VI.
  6. Dawid Kosmal- I miejsce w Małopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym Indywidualnym Chłopców,  IV miejsce w Małopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym drużynowym chłopców
  7. Ewelina Białoń- I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Kolęd i Pastorałek 2017
  8. Emilia Cieślak- I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Kolęd i Pastorałek 2017
  9. Marlena Mazgaj- I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Kolęd i Pastorałek 2017II miejsce w V Festiwalu Piosenki Angielskiej, III miejsce w Międzynarodowym Festiwalu "Orfeo in Italia" 2016
  10. Michał Stozek- I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Kolęd i Pastorałek 2017, I miejsce w XVII Powiatowym Przeglądzie Orkiestr Dętych, wyróżnienie za zajęcie 7 miejsca w ogólnopolskim konkursie przedmiotowym PINGWIN 2016 z matematyki na poziomie klasy I gimnazjum
  11. Paweł Ceklarz-II miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w kategorii młodzików w łucznictwie, II miejsce w I Rundzie Pucharu Małopolski w Kategorii Młodzików Starszych w łucznictwie
  12. Grzegorz Cieślak- I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Kolęd i Pastorałek 2017

  13.  Karolina Szczurowska - I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Kolęd i Pastorałek 2017,  I miejsce w XII Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Obcojęzycznej, I miejsce w Międzynarodowym Festiwalu "Orfeo in Italia" 2016

  14. Marlena Mazgaj, Karolina Szczurowska, Magdalena Pawlak, Aleksandra Palki, Emilia Cieślak, Ewelina Białoń-II miejsce w Powiatowym Konkursie Pieśni Patriotycznej

  15. Julia Drab- II miejsce w Zawodach Strzeleckich z okazji Święta Odzyskania Niepodległości

  16. Hanna Sasińska-IV miejsce w Zawodach Strzeleckich z okazji Święta Odzyskania Niepodległości

  17. Karolina Szczurowska- I etap-szkolny  konkursu "Trzymaj Formę", udział w II etapie konkursu-powiatowym

  18. Michał Tyrański- II miejsce w Gminnym Dyktandzie z języka niemieckiego dla szkół gimnazjalnych

  19. Karolina Szczurowska- I miejsce w Gminnym Konkursie Pięknego Czytania po Angielsku

  20. Michał Tyrański- wyróżnienie w Gminnym Dyktandzie z Języka Angielskiego

  21. Kaim Aleksandra- I miejsce w Gminnym Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych- Stany Zjednoczone Ameryki Północnej

  22. Emilia Cieślak- II miejsce w Gminnym Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych-Stany Zjednoczone Ameryki Północnej

  23. Karolina Szczurowska, Marlena Mazgaj, Emilia Cieślak, Kamila Pazdan, Magdalena Pawlak, Aleksandra Palki, Ewelina Białoń- I miejsce w Przeglądzie Form Artystycznych

  24. Michał Tyrański- III miejsce w Gminnym Konkursie Pięknego CZytania z Języka Niemieckiego

 

 

Liczba odwiedzin: 234509